Lokal na wynajem

Toruń, Na Skarpie

155.00 m²
51,61 zł/m2
parter
BLU-LW-6264

8 000 zł

Lokal na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty BLU-LW-6264
Powierzchnia 155,00 m²
Opłaty w czynszu CO
Piętro parter
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Umeblowanie puste

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal do wynajmu o powierzchni 155 m², usytuowany na parterze budynku w Toruniu, w atrakcyjnej dzielnicy Na Skarpie. Lokal wyróżnia się widoczną witryną, co sprzyja reklamie prowadzonej działalności.

Lokal jest bezczynszowy, co sprawia, że jedynymi dodatkowymi kosztami są rachunki za media, takie jak prąd oraz wywóz nieczystości. Warto zaznaczyć, że ogrzewanie lokalu jest wliczone w cenę najmu, co dodatkowo obniża miesięczne koszty eksploatacyjne.

Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem oraz wyglądem, w tym klimatyzacją, która zapewnia komfort pracy przez cały rok. Lokal jest dostępny od zaraz i oferuje szerokie możliwości adaptacyjne zgodnie z potrzebami najemcy. Praktycznie brak ograniczeń adaptacyjnych umożliwia stworzenie przestrzeni biurowej, usługowej, handlowej czy magazynowej, co czyni lokal bardzo wszechstronnym.

Do lokalu przynależy bezpłatny parking, co jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i klientów. Istnieje również opcjonalna możliwość wyposażenia lokalu w dwa biurka, dwa fotele oraz drukarkę, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność.

Cały budynek przeszedł remont w 2021 roku, dzięki czemu lokal znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym. Wyposażony jest w okna PCV oraz korzysta z miejskiego wodociągu, co zapewnia stały dostęp do ciepłej wody.

Najemca zwolniony z opłaty pośrednictwa!
Cena 8000zł netto

Kaucja 8000 netto

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na oględziny nieruchomości i omówienia szczegółów najmu.

Agent

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
13 9
Niepoprawny wynik